Tasarımı Kaydet  Kapat

Haberler / Şirket Haberleri

Türkiye Ulusal Şampiyonu İSKO'ya bir oy da sen ver

Türkiye Ulusal Şampiyonu İSKOya bir oy da sen ver

İSKO'nun sağlayacağı başarı sadece İSKO ve SANKO çalışanlarının değil, tüm Türkiye’nin bu prestijli ödüle layık görülmesi demek olacak tüm Türkiye’ye haklı bir gurur kazandıracak.

Sanko Holding'in en önemli kuruluşlarından birisi olan İSKO, 2017 yılına Avrupa’nın en prestijli ödüllerinden biri olan Avrupa İş Ödülleri’nde (European Business Awrads-EBA) Çevresel ve Kurumsal Sürdürülebilirlik alanında "Türkiye Ulusal Şampiyonu” olarak ödüllendirilmenin haklı gururunu yaşıyor.

Avrupa İş Ödülleri'nin ikinci aşamasında diğer ülkelerden katılımcılar ile birlikte EBA Çevresel ve Kurumsal Sürdürülebilirlik Ödülü için yarışmanın ikinci aşamasına kalmaya hak kazanan İSKO'nun çeşitli ülkelerden 57 şirket arasından sıyrılarak şampiyonluğunu bir sonraki adıma taşımak için hazırlanan tanıtım videosu oylamaya açıldı.

Bu aşamada, herkes bu oylama için destek verebiliyor. İSKO'nun sağlayacağı başarı sadece İSKO ve SANKO çalışanlarının değil, tüm Türkiye’nin bu prestijli ödüle layık görülmesi demek olacak tüm Türkiye’ye haklı bir gurur kazandıracak. Her zamankinden daha çok  morale ihtiyacımız olduğu bu günlerde,  yapacağınız her bir katkı büyük değer taşımaktadır. Bu amaçla, İSKO™’ya olan desteğimizi göstermek ve oy kullanmak için;
http://www.businessawardseurope.com/vote/detail-new/the-award-for-environmental-corporate-sustainability-1/19035 adresine tıklayınız.
Sayfada bulunan İSKO DENIM videosunun yanındaki ‘VOTE’ kısmına e-mail adresinizi yazınız ve ‘Vote’ kısmını tıklayınız.

Oylama için kullandığınız mail hesabınıza European Business Awards tarafından gelen linki tıklayarak oylamanızı sonlandırınız. Oylama halka açık bir platformdur  ve 1 Mart saat 17.00’ye kadar devam edecektir, sosyal medya bağlantılarınızda ya da profesyonel ağlarınızda da linki paylaşarak katılımı arttırabilirsiniz.