Tasarımı Kaydet  Kapat

Haberler / Şirket Haberleri

SANİ KONUKOĞLU kabri başında anıldı

SANİ KONUKOĞLU kabri başında anıldı

SANKO Holding’in ve Gaziantep Sanayi Odası’nın (GSO) kurucusu Sani Konukoğlu, vefatının 23'ncü yılında Asri Mezarlık’taki kabri başında anıldı.

Anma programına SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Sami, Hakan ve Cengiz Konukoğlu, Konukoğlu ailesi, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Durdu Yetkinşekerci, SANKO Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Sınav, Gaziantep Ticaret Odası Meclis Başkanı Settar Konukoğlu, Gaziantep Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryaki, GSO ve SANKO çalışanları ile emeklileri katıldı.

Okunan duaların ardından, Sani Konukoğlu’nun mezarına ailesi ve sanayiciler tarafından karanfiller bırakıldı. Aile adına konuşan SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, programa katılanlara teşekkür ederek, “Babamızın vefatı sonrasında bizleri yalnız bırakmayan dostlarımıza kalbi teşekkürlerimizi sunarım” dedi.
 Cumhurbaşkanlığı tarafından, ülkemizin dünyaya tanıtılmasında ve devletimizin yüceltilmesinde gösterdiği üstün başarı nedeniyle, Devlet Madalya ve Nişanları Yönetmeliği gereğince “Devlet Üstün Hizmet Madalyası ve Beratı” ile taltif edilen kurucumuz merhum Sani Konukoğlu’na, grubumuzun kurulması, gelişmesi ve bizlerin bugüne gelmesinde yaptıklarından dolayı sonsuz şükranlarımızı sunuyor, kendisini her zaman büyük bir saygı ve rahmetle anıyoruz.