Tasarımı Kaydet  Kapat

Haberler / Şirket Haberleri

Yaraları birlikte saracağız.

Yaraları birlikte saracağız.

Sanko Holding olarak ilk günden itibaren bölgedeki tüm imkanlarımızı seferber ettik. Tüm gücümüzle destek vermek için çalışıyor, ihtiyaçları karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Başımız sağ olsun.

Başımız sağ olsun.

Gaziantep, Kahramanmaraş, Adıyaman, Adana, Diyarbakır, Hatay, Kilis, Malatya, Osmaniye, Şanlıurfa ve birçok çevre ilimizde meydana gelen depremin ve içimizi yakan kayıpların derin üzüntüsünü yaşıyoruz.

EKONOMİST DERGİSİ, ANADOLU’NUN EN BÜYÜK 500 ŞİRKETİ ARAŞTIRMASI SONUÇLARINI AÇIKLADI

EKONOMİST DERGİSİ, ANADOLU’NUN EN BÜYÜK 500 ŞİRKETİ ARAŞTIRMASI SONUÇLARINI AÇIKLADI

Ekonomist Dergisi, Anadolu’nun En Büyük 500 Şirketi Araştırması’nda yüksek performanslarıyla öne çıkan şirketleri açıkladı.

İSTANBUL SANAYİ ODASI'NIN 'TÜRKİYE’NİN 500 BÜYÜK SANAYİ KURULUŞU 2021 ARAŞTIRMASI' SONUÇLARI AÇIKLANDI

İSTANBUL SANAYİ ODASININ TÜRKİYE’NİN 500 BÜYÜK SANAYİ KURULUŞU 2021 ARAŞTIRMASI SONUÇLARI AÇIKLANDI

İstanbul Sanayi Odası'nın yürüttüğü araştırmalar sonucunda açıkladığı Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde bu yıl da dört grup şirketimizle yer aldık.

ADİL SANİ KONUKOĞLU SPOR LİSESİ AÇILIŞ TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ

ADİL SANİ KONUKOĞLU SPOR LİSESİ AÇILIŞ TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ

Gaziantep Valiliği koordinesinde başlatılan “100. Yılda 100 Hayırsever” kampanyası kapsamında SANKO ve Konukoğlu Ailesi tarafından yaptırılan ve SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu’nun adı verilen Spor Lisesinin açılışı, okul kampüsünde düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

SANKO HOLDİNG ÜST DÜZEY YÖNETİCİLER TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

SANKO HOLDİNG ÜST DÜZEY YÖNETİCİLER  TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

SANKO Holding’in Üst Düzey Yöneticiler Toplantısı; SANKO Holding Onursal Başkanları Abdulkadir Konukoğlu ve Zeki Konukoğlu, SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu, SANKO Holding Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Konukoğlu ve Hakan Konukoğlu ile SANKO Holding üst düzey yöneticilerinin katılımlarıyla 12-15 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşti. Antalya'da gerçekleşen toplantıda SANKO Holding 2021 yılı faaliyetleri paylaşıldı. SANKO Holding'in değerleri, gelecek stratejileri ve planları değerlendirildi.

SANKO HOLDİNG GAZİANTEP’İN KURTULUŞU’NUN 100. YILINI ÖZEL ETKİNLİKLE KUTLADI: BİR ASRIN HİKAYESİ

SANKO HOLDİNG GAZİANTEP’İN KURTULUŞU’NUN 100. YILINI ÖZEL ETKİNLİKLE KUTLADI: BİR ASRIN HİKAYESİ

SANKO Holding, Gaziantep’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılını etkileyici bir davetle kutladı. Panorama 25 Aralık Gaziantep Savunması Kahramanlık Panoraması ve Müzesi’nde tarih ve sanat dolu bir program sunuldu.

SANKO HOLDİNG’İN TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINDAKİ ÇALIŞANLARI GAZİANTEP’İN KURTULUŞUNUN 100. YILINDA GAZİ ŞEHİRDE BİR ARAYA GELDİ

SANKO HOLDİNG’İN TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINDAKİ ÇALIŞANLARI GAZİANTEP’İN KURTULUŞUNUN 100. YILINDA  GAZİ ŞEHİRDE BİR ARAYA GELDİ

SANKO Holding, Gaziantep’in kurtuluşunun 100. yılında, kurtuluş mücadelesi tarihinin anlatılması ve bu örnek mücadele azminin gelecek nesillere aktarılabilmesi gayesiyle “Gaziantep’in Kurtuluşunun 100. Yılında SANKO’lu 100 Aile Tarihte Yolculuğa Çıkıyor” gezi programını düzenledi.

SANKO Holding | Türkiye'nin En Etkin 50 CFO'su

SANKO Holding | Türkiyenin En Etkin 50 CFOsu

Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Cengiz Konukoğlu, Türkiye’nin En Etkin 50 CFO’su Arasında Yer Aldı

SANKO Holding | TEKNOFEST 2022

SANKO Holding | TEKNOFEST 2022

SANKO HOLDİNG, TEKNOFEST 2022’NİN PAYDAŞLARI ARASINDA YER ALACAK